PÁR SLOV O NÁS

Společnost LIVOTT-CAMION se od roku 1991 zaměřuje na mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravu. Společnost je specialistou na přepravy do Itálie, Rakouska, Beneluxu a dalších. Zaměřujeme se na mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravu.

0
ZEMÍ, KAM JEZDÍME
0
VOZŮ K DISPOZICI
0
TUN NÁKLADU PŘEVEZENO

Jsme tady pro Vás a našim cílem je především Vaše spokojenost a v neposlední řadě i nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou poskytovaných služeb.

Jsme rostoucí společností a nabízíme kompletní servis , optimální řešení, včasné doručení zásilky, kterou dopraví spolehliví, proškolení zaměstnanci. Patříme mezi špičky ve svém oboru a garantujeme Vám kompletní servis po celou dobu naší obchodní spolupráce. Pro našeho klienta to znamená lepší, kvalitnější služby, individuální přístup a rychlé jednání.

V ČEM JSME JINÍ?

– individuální přístup ke každému klientovi

– spolehlivost, odbornost a profesionalita

– rychlé a bezpečné dodání zásilky

– optimální řešení

– flexibilní reakce na požadavky klientů

– přeprava i atypických rozměrů zásilek

expresní přeprava zásilek

– flexibilita

Kladné reference spokojených klientů svědčí o naší dobře, rychle a odborné provedené práci.

Udělejte to správné rozhodnutí a staňte se naším klientem!

Staňte se klientem firmy Livott!

Preciznost, bleskové jednání, ochota, odbornost a hlavně lidský přístup – toho si na spolupráci firmou Livott vážím nejvíce.
Karolína Vojtová
Karolína Vojtová
Přepravní manažerka, Londýn
Skvělé ceny, garance kvality a rychlé vyřízení zakázky – to je firma Livott. Mohu se ně vždy spolehnout. Děkuji za spolupráci.
František Hellner
František Hellner
CEO manažer, Francie
Na pravidelný návoz zboží ze Španělska využíváme Livott pro jejich ojedinělý přátelský přístup s kombinaci s kvalitou služeb.
Tereza Kundrátková
Tereza Kundrátková
CEO, Španělsko